Ödeme planları Hakkında;

Gönderen Konu: Ödeme planları Hakkında;  (Okunma sayısı 1185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atos_07

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ödeme planları Hakkında;
« : 06.03.2012, 10:38 »
Merhaba,

Faturayı sisteme girdikten sonra ödeme planına göre kasadan para çekiyor. örnek vermek gerekirse, 90 gün nakit ödeme seçeneğim var ve onu seçtim. 90 gün sonra belirlenen kasadan nakit olarak onu çekiyor. ama istediğim bunu çekmeden önce bana sorması. yani ben izin vermeden o para kasadan düşmesin. faturayı kapatmasın.

çünkü bazen vade tarihi dolmadan alacaklıya çek göndermek gibi farklı işlemler yapıyorum.

bunu yapmanın bir imkanı var mıdır start'ta?

yardımlarınızı rica ederim.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: Ödeme planları Hakkında;
« Yanıtla #1 : 06.03.2012, 13:12 »
Merhaba,

Standart prametreler ile program bu şekilde çalışmaz siz ödemeyi manuel yaparsınız. Parametreleriniz kontrol edin.
Size sorması konusunda şu an için bu logoda mümkün değil.

Çevrimdışı atos_07

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 06.03.2012, 14:41 »
teşekkür ederim birader.
kolay gelsin.

Çevrimdışı ofenX

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 06.03.2012, 16:16 »
Merhaba,
Faturayı sisteme girdikten sonra ödeme planına göre kasadan para çekiyor. örnek vermek gerekirse, 90 gün nakit ödeme seçeneğim var ve onu seçtim. 90 gün sonra belirlenen kasadan nakit olarak onu çekiyor. ama istediğim bunu çekmeden önce bana sorması. yani ben izin vermeden o para kasadan düşmesin. faturayı kapatmasın.
Böyle bir şey gerçekten var mı? Bana olmayan bir şeyden sanki bahsediyorsunuz gibi geliyor. Veya nasıl yaptığınızı bana tek tek anlatın. Ona göre dediğinizi anlayayım. Bana ters gelen yer: 90 gün sonra belirlenen kasadan nakit olarak onu çekmesi.
İyi çalışmalar.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 07.03.2012, 12:04 »
Merhaba,

Standart prametreler ile program bu şekilde çalışmaz siz ödemeyi manuel yaparsınız. Parametreleriniz kontrol edin.

diyerek normalde böyle olmadığını bilmediğim bir parametre olabileceğini vurgulamak istemiştim. :)

Çevrimdışı MAXFB

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 12.03.2012, 17:22 »
merhaba

satınalama faturası girerken ödeme vadesi seçtiğimde ödemeler toplamı belge toplamından küçük olamaz hatası vaeriyor.Bu durumu nasıl düzeltebilirim.

Çevrimdışı ofenX

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 13.03.2012, 00:33 »
Merhaba, Diğer İşlemler/çalışma bilgileri/Fatura bölümünde
Faturada ödeme hareketleri ortalam ise parçalı olarak seçin. Düzelir.
İyi çalışmalar.