Windows 2003 Server SQL 2005 Developer Edition ve Logo Go

Gönderen Konu: Windows 2003 Server SQL 2005 Developer Edition ve Logo Go  (Okunma sayısı 1138 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ukde

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhaba;
Windows 2003 server kurdum. Aynı zamanda bu server dc. Anca sql2005 developer edition u kurarken sa şifresi girmeme izin vermiyor. mecburen windows au.mode kurmak zorunda kalıyorum. birincisi bunun çözmenin bir yolu var mıdır? ikincisi windows au.mode kursam bile logo go yu kurmayı bir türlü başaramadım. sürekli bağlantı hatası veriyor. manuel olarak vt oluşturdum ama yine sonuca ulaşamadım. bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
öncelikle şifre karmaşık olmalı yani örnek: aSg78Ax@852 gibi...
eğer böyle olmasını istemiyorsan sa nın özelliklerine girdiğinde şifre bölümündeki Enforce password policy nin yanındaki tiki kaldırmalısın.Kaldırdığın da tek karakter şifre verebilirsin.
kolay gelsin...
Biz istanbul kağıthanedeyiz,Yakınsan servis ihtiyacını karşılarız...

Çevrimdışı ukde

• Yeni Kullanıcı
  • *
öncelikle şifre karmaşık olmalı yani örnek: aSg78Ax@852 gibi...
eğer böyle olmasını istemiyorsan sa nın özelliklerine girdiğinde şifre bölümündeki Enforce password policy nin yanındaki tiki kaldırmalısın.Kaldırdığın da tek karakter şifre verebilirsin.
kolay gelsin...
Biz istanbul kağıthanedeyiz,Yakınsan servis ihtiyacını karşılarız...

himm anladım yani taaa ilk kurulumda mı böyle yapmalıyım. yoksa şimdi de değiştirebilir miyim sa şifresini?
Ayrıca size Aydın ilinden yazıyorum.

Çevrimdışı ayça

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
kurulumda yapmalıydın...
kolay gelsin...

Çevrimdışı ukde

• Yeni Kullanıcı
  • *
kurulumda yapmalıydın...
kolay gelsin...

teşekkür ederim. şimdi kaldırıp yeniden kuruyorum. umarım başarılı olabilirim.

Çevrimdışı ukde

• Yeni Kullanıcı
  • *
ha arkadaşlar unutmadan bir gün eğer arkadaşlaaaaaaaaaaaaaar sql şifremi unuttum nasıl bulacam yardımcı olurmusunuz dersem lem şifren yukarıda yazılı deyin lütfen olar mı?
:)

bu arada fikrine sağlık. baştan kuruyorum şu an sql i ve yedi şifreyi