Fatura gözükmüyor.

Gönderen Konu: Fatura gözükmüyor.  (Okunma sayısı 696 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı extanbul

• Logo Kullanıcısı
  • **
Fatura gözükmüyor.
« : 19.08.2009, 16:04 »
Merhabalar. bugunlerde enteresan işler beni buluyor. Şimdi Bir cari de hareketler ve ekstre de iki tane fatura gözüküyor. ama bu faturalar ne satış faturalarında var ne de irsaliye de . bunları silmem lazım naısl silebilirim_? fatura numarası felan da yok. Teşekkür ederim şimdiden.

Çevrimdışı Tiger_Man

• Logo Uzman Kullanıcı
Ynt: Fatura gözükmüyor.
« Yanıtla #1 : 19.08.2009, 16:29 »
Sql bilgin varsa sadece enterpres den silebilirsin.

Çevrimdışı extanbul

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 19.08.2009, 16:34 »
fatura numarası felan hiç birşey yok ki. silecektim ama numara olmadan silme query m yok. (varsa tabi ) teşekkür ederim.

Çevrimdışı mdtyazilim

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • Mdt Yazılım Danışmanlık
« Yanıtla #3 : 21.08.2009, 22:59 »
Cari hesap hareketlerinin tutulduğu LG_XXX_XX_CLFLINE  tablosundan ilgili carinin hareketlerini listeletip , sonrasında  faturası olmayan satırı tespit edip silmelisiniz. Fakat Database'nizin yedeğini mutlaka alın ve  Sql bilgilniz yoksa bir bayiden yardım isteyin.

Çevrimdışı Taner YILMAZ

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 28.08.2009, 05:05 »
Bende de şöyle bişey oldu kestigim ve işledigim ve yazdırdıgım bir fatura ne ekstrede ne veri kayıtlarnda hiçbiryerde yok.Desemki fatura kayıt etmedim logo kayıt etmeden yazdırmaz.Kısaca fatura kendiliginden silinmiş databaseden dikkat etmeye başladım bunun gibi bir kaç tane daha buldum  diger logo kullananları inceledim onlarda var bu sorun acaba nereden kaynaklayor bu durum bilen tecrübe eden varmıdır.