fatura

Gönderen Konu: fatura  (Okunma sayısı 1662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yes107

• Logo Kullanıcısı Pro
fatura
« : 20.10.2012, 20:09 »
excelde bir satıra yazılmış verileri; fatura olarak içeri almak

Çevrimdışı bawa

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: fatura
« Yanıtla #1 : 20.11.2012, 21:03 »
(Reklam olmasın diye Program ismini Gizledim)
Bende bu işten müzdaribim, inanırmısın bu özellik piyasada 500-1000-TL'ye satilan programların çoğunda var. Excel'den Fatura,Sipariş fişi,İrsaliye (ALIŞ-SATIŞ dahil), bilgisi çekme ve Excel'e aktarma.
günde her birinde 50 kalem malzeme olan, yaklaşık 10 fatura geliyor (EXCEL FORMATINDA) ve saatlerimi aliyor. birde Stok kart aktarımı günde en az 10 en fazla 50 yeni kart açmam gerekiyor. toplu şekilde aktarma ne güzel olurdu.  bir program ararken böyle angaryalardan kurtulmk için.  bu programı buldum Transfer bölümü çok hoşuma gitti, 28,352 tane Stok kartını Logo veritabanından çektim ve excel'e aktardım, fazla Sütünları sildim ve aktarmaya başladı (xls ve xlsx desteğide var) süre 6 Dakika tuttu gel gelelim bu Program için geciktim. Tüm ihtiyaçlarıma cevap veriyormuş boşuna 4500 TL verdim.
  • Stok Kart Aktarımı

• Cari Kart Aktarımı

• Excelden Bilgi Alma (Fatura,Sipariş,İrsaliye)

• Excel'e veri aktarmak ise Fatura/Sipariş/İrsaliye Ekranında Malzeme Haraketlerinin üstündeyken fare ile sağ tıkla, menüden EXCEL'E aktar (OpenOffice Aktarma desteğide varmış)
logo sen niye böyle bişey yapmadın. şimdi bu konu hakkında bir soru yönlendirsen , "Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Mevzuatına Uygun bulunmadığından dolayı. boyle bir geliştirmeyi programa ekleyemiyoruz" Şeklinde bir cevap almaktan Çekiniyorum.
« Son Düzenleme: 20.11.2012, 21:06 Gönderen: bawa »