RAPORLARDA TARİH SORUNU

Gönderen Konu: RAPORLARDA TARİH SORUNU  (Okunma sayısı 1113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BARUN

• Yeni Kullanıcı
  • *
RAPORLARDA TARİH SORUNU
« : 11.02.2010, 16:29 »
ARKADAŞLAR LOGO STARTDA RAPOR ALIRKEN RAPORLARDA TARİH YERLERİNDE 40.179,00 GÖRÜNÜYOR BÜTÜN TARİH BÖLÜMLERİNDE BUNUN GİBİ TARİH YERİNE BU TÜR ÇIKLIYO BUNU DÜZELTMENİN YOLU NEDİR VERSİYON 191,00 TEŞEKKÜRLER  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: RAPORLARDA TARİH SORUNU
« Yanıtla #1 : 11.02.2010, 21:35 »
tablo raporu alırsanız öyle görünür. ekranı işaretleyerek alın. orada da öyle yapıyosa tasarıma girip tarih kutucuğunu çift tıklayıp formatını ayarlayın

Çevrimdışı dlkbrk

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 09.04.2011, 13:53 »
MRB BEN LOGO STARTI YENİ KULLANIYORUM İRSALİYE TARİHİ  AY/GÜN/YIL OLARAK ÇIKIYIR  BEN GÜN/AY/YIL OLARAK NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM BİLMİYIRUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Çevrimdışı I3ulent

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #3 : 10.04.2011, 10:17 »
selam Sayın barun Memorphin arkadaşın söylediği sizin için de geçerlidir.
Sayın dlkbrk rapor tasarımından tablo kolanlarına gelin. Tarih alanını çift tıklayarak buradan iilgili tarihi alanını farklı bir alan ile değiştirin. bu alandan çıkmanıza gerek kalmadan tekrar tarih alanına geri çevirin. Kaydedip çıkın. Düzelmiş olduğunu göreceksiniz.

Çevrimdışı dlkbrk

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 11.04.2011, 09:05 »
 tşk... yalnız ben rapor tasarımları ve kolon yazan yeri bulamadım ekrandaki menüleri aşagıya yazdım hangisinin içerisinde

LOGO START

-stok
-sipariş
-fatura
-cari hesap
-kasa
-banka
-çek senet
-sistem işlemleri

Çevrimdışı I3ulent

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #5 : 12.04.2011, 21:10 »
Hangi raporu alıyorsanız

raporu aldığınız yerde "rapor tanımı" yazılı olanın sağ tarafındaki ... işaretini tıklayarak raporların bulunduğu alana ulaşırsınız.
burada kullandığınız rapor hangisi ise üzerinde sağ klik değiştir seçeneği ile rapor tasarımına ulaşabilirsiniz.