KASA DOVİZ HAREKETİ

Gönderen Konu: KASA DOVİZ HAREKETİ  (Okunma sayısı 796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
KASA DOVİZ HAREKETİ
« : 26.01.2008, 13:14 »
MRB
faturalanmış parakande satış irsaliyelerim var fakat hatalı aktarım yaptım ve bunları silip tekrar aktarmam gerekioyrdu.
tüm parakende satış  irsaliyelerini sildim fakat kasa işlemlerinde doviz (dolar - euro ) kasasındaki hareketi olan faturaları ne yaptımsa silemedim ama diğer kasa hareketi olan faturaları silmekte bi problem yaşamadım.
yardımcı olusanız sevinirim

*** Gold klasik 4,55 ***
« Son Düzenleme: 26.01.2008, 13:16 Gönderen: alikeskin »

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: KASA DOVİZ HAREKETİ
« Yanıtla #1 : 28.01.2008, 14:18 »
sanırım tam olarak anlatamadım. parakande satış magazası olrak kasalardan yaptıgımız satışları günlük olarak satış aktarım programı ile golda aktarıyoruz. aktarımıda satış faturası olarak aktarıyor aynı zamanda bunları birde gerekliyerlere kasa işlemlerine aktarıyor.
ve ben hatalı bir aktarım yaptım ve 01-01-2008 ile 14-01-2008 tarihleri arasındaki parekende satışları silip tekrar aktarmam gerekiyor.
ve parakende satış faturalarını ve irsaliyelerini sildim kasada haekreti olanlarıda sildim yalnız doviz kasasında kasa hareketi olan faturaları silemedim kanımca doviz işlemleri ile ilgili başka yerlerede baglantı kuruyor başka alanlarda hareketleri var ama bu satışları silemiyorum ve baglantılarını bi türlü bulamadım.

Çevrimdışı Otukenlee

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: KASA DOVİZ HAREKETİ
« Yanıtla #2 : 28.01.2008, 16:54 »
ARKADAŞLAR 3. GÜN SONUNDA TESADÜFEN ÇÖZDÜM OLAYI Bİ ARKADAŞIN YARDIMIYLA
KASA KARTI KULLANIM DIŞI OLDUGU İÇİN İŞLEM YAPILAMIYORMUŞ KASA KARTINI KULLANILIR YAPINCA DÜZELDİ