ah bu logo

Gönderen Konu: ah bu logo  (Okunma sayısı 2173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aslan34

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: ah bu logo
« Yanıtla #15 : 26.12.2008, 00:36 »
Logo programlarının  en zayıf yanı Genel Muhasebe tarafı.Ticari taraf, raporlar hariç iyi.Standart raporlar bir sorun.Raporları bayilere yaptırmak lazım.Vergi muhasebesi tarafına iyi çalışılmamış..Genel muhasebeden e-beyannameye kdv, muhtasar gibi  beyannameler aktarılamıyor..Diğer birçok program bunları aktarıyor.Muhasebeciler de bu yüzden onları tercih ediyor..Genel muhasebe içindeki beyannameler hiçbir işe yaramıyor.Bir gelir tablosunu e-beyanname programına aktarabilen var mı ?.Bir ücret bordrosunu e-mail yolu
ile excele aktarmadan gönderin bakalım karşı taraf okuyabilecek mi ? Bir sürü eksiklik var..Bizimki alıştım sana bir tanem şarkısı gibi
bir şey..

Çevrimdışı be_hidden

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #16 : 26.12.2008, 16:59 »
Lanet olsun bu logo.

Arkadaşlar 1,buçuk senedir tiger ve tiger 2 kullanıyorum genelde İthalat modülünü kullanıyoruz ve inanılmaz zayıf.
Raporlar konusunda hiç birşeyi istediğiniz gibi alamıyorsunuz ve çalışma şekli çook zayıf.

Buradan tüm kullanıcılar sesleniyorum. Eğer ki İthalat modülü kullanacaksanız tavsiye etmiyorum

Veeeee 2. seslenişim tüm sistem uzmanlarına.

Programı övmek yerine kullanıcıların uyarılarını Logo ya yaptırmaya çalışın. Ne zaman böle bi sıkıntı var desek evet öle bir sıkıntı var fakat logo artık destek vermek yerine bayilere alın satına daha çook önem veriyor.

Paranızı çöpe atmayın derimmmm

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #17 : 26.12.2008, 17:06 »
Lanet olsun bu logo.

Arkadaşlar 1,buçuk senedir tiger ve tiger 2 kullanıyorum genelde İthalat modülünü kullanıyoruz ve inanılmaz zayıf.
Raporlar konusunda hiç birşeyi istediğiniz gibi alamıyorsunuz ve çalışma şekli çook zayıf.

Buradan tüm kullanıcılar sesleniyorum. Eğer ki İthalat modülü kullanacaksanız tavsiye etmiyorum

Veeeee 2. seslenişim tüm sistem uzmanlarına.

Programı övmek yerine kullanıcıların uyarılarını Logo ya yaptırmaya çalışın. Ne zaman böle bi sıkıntı var desek evet öle bir sıkıntı var fakat logo artık destek vermek yerine bayilere alın satına daha çook önem veriyor.

Paranızı çöpe atmayın derimmmm

logo kullanan müşterilerim var
biri oyuncakçı biri inşaatçı biri gıdacı biri otomotivci. hangi raporu standart yapacaksın? söylermisin? hangisi hangisine uyuyor? logo bi kumaştır alırsın üzerine dikersin yapamıyorsan terzini değiş onuda yapamıyosan kumaşı at. seninki takım elbiseyle plaja gtmeye benzer

Çevrimdışı adsoft

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #18 : 30.12.2008, 16:25 »
bu şekilde  benim sorunuma neden çözüm bulamıyorsunuz
ben sizde yazmıitım diğer çek ve senet form tasarımı hakında diye
bana bu logunun fonksiyonunu gösteren bir e kitap falan bulamaz mısıınız çook lazım

Çevrimdışı Murat

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir
« Yanıtla #19 : 03.01.2009, 18:16 »
yaklaşık 1 yıldır bu sitede yoktum konuyu görünce şaşırdım açıkcası

burada son kullanıcıya hak vermek lazım ama suçuda LOGO ya attırmam istediğiniz kadar refarans verebilirim itahalat ihracatıda amortisman kayıtlarınıda düzgün tutan müşterilerimin.

Açıkcası Diğer yazılımlar bu işi nasıl yapar merak edip bakmadım zaten bakmama da gerek kalmadı herşey para demek değildir eğer sorun varsa ve sorun çözülmüyorsa sadece sorunu görmek için merakdan bile gidemeceğim yer yok.

bana sorunlarınızı net bir şekilde bildilirseniz söz veriyorum yerinde bile olsa ardımcı olacam

Arkadaşlar

Çevrimdışı zamzam

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #20 : 05.01.2009, 12:05 »

burada son kullanıcıya hak vermek lazım ama suçuda LOGO ya attırmam istediğiniz kadar refarans verebilirim itahalat ihracatıda amortisman kayıtlarınıda düzgün tutan müşterilerimin.

Açıkcası Diğer yazılımlar bu işi nasıl yapar merak edip bakmadım zaten bakmama da gerek kalmadı herşey para demek değildir eğer sorun varsa ve sorun çözülmüyorsa sadece sorunu görmek için merakdan bile gidemeceğim yer yok.

bana sorunlarınızı net bir şekilde bildilirseniz söz veriyorum yerinde bile olsa ardımcı olacam

Arkadaşlar

Sayın Murat;
  Burada konuşulan tartışılan şey aslında programın iyiliği olarak gördüm :D  Bazı sıkıntılar LOGO'nun bazı prensiplerinden kaynaklanıyor olabilir. Senette kısmi tahsilat gibi. Bazı problemlerde temel bilgisizlikten kaynaklanıyor. Raporlar ile ilgili sıkıntılar sık sık dile getirilmiş. Logo'daki raporlar tüm isteklere göre ek yapılsa Logo galiba HDD lere sığmaz... ama şunu herkes çok iyi bilmeliki bu iş eğitim işidir. Hangi program olursa olsun aynı sıkıntılar dile geliyodur. Burada inanılması yada görülmesi gereken en büyük şey LOGO HATA YAPMAZ. Bunu yıllardır defalarca denedik. X programında 3 satış yapıp 10 stok düşmesi gibi şeyler görebiliyorsunuz. Ben şahsim adına birçok büyük ticari yazılımı kullandım inceledim.
  2nci güzellik ise raporlar ile ilgili eğitiminiz yoksa bu işi yapan LİNX gibi firmalar mevcut. Basit bir arayüzle birçok rapor tasarlayabiliyorsunuz. Eğitimin yoksa bu firmalara verebilirsiniz. Açıkçası ben QUERY kullanıyorum Excel'in üstün özelliklerinide üzerine ekleyerek LOGO içinden herhangi bir rapor kullanmıyorum.
  Bu siteye gelince öğrenmek isteyen arkadaşlar çok güzelde öğrenebiliyorlar. Üye olmak için herhangi bir ücret yada başka bişey istenmiyor. Karşılıksız yapılan bu yardımlar için neden bu kadar çok itirazlar gelir bir türlü anlam veremiyorum.

Sitem edecek arkadaşlar LOGO'nun kendisine yapabilirler...
  Herşeyin bir bedeli olduğu gibi, herşeyin bir yeri ve zamanıda olmalı öyle değilmi...!!!!!

Çevrimdışı Murat

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir
« Yanıtla #21 : 05.01.2009, 13:01 »

Arkadaşlar

Sayın Murat;
  Burada konuşulan tartışılan şey aslında programın iyiliği olarak gördüm :D  Bazı sıkıntılar LOGO'nun bazı prensiplerinden kaynaklanıyor olabilir. Senette kısmi tahsilat gibi. Bazı problemlerde temel bilgisizlikten kaynaklanıyor. Raporlar ile ilgili sıkıntılar sık sık dile getirilmiş. Logo'daki raporlar tüm isteklere göre ek yapılsa Logo galiba HDD lere sığmaz... ama şunu herkes çok iyi bilmeliki bu iş eğitim işidir. Hangi program olursa olsun aynı sıkıntılar dile geliyodur. Burada inanılması yada görülmesi gereken en büyük şey LOGO HATA YAPMAZ. Bunu yıllardır defalarca denedik. X programında 3 satış yapıp 10 stok düşmesi gibi şeyler görebiliyorsunuz. Ben şahsim adına birçok büyük ticari yazılımı kullandım inceledim.
  2nci güzellik ise raporlar ile ilgili eğitiminiz yoksa bu işi yapan LİNX gibi firmalar mevcut. Basit bir arayüzle birçok rapor tasarlayabiliyorsunuz. Eğitimin yoksa bu firmalara verebilirsiniz. Açıkçası ben QUERY kullanıyorum Excel'in üstün özelliklerinide üzerine ekleyerek LOGO içinden herhangi bir rapor kullanmıyorum.
  Bu siteye gelince öğrenmek isteyen arkadaşlar çok güzelde öğrenebiliyorlar. Üye olmak için herhangi bir ücret yada başka bişey istenmiyor. Karşılıksız yapılan bu yardımlar için neden bu kadar çok itirazlar gelir bir türlü anlam veremiyorum.

Sitem edecek arkadaşlar LOGO'nun kendisine yapabilirler...
  Herşeyin bir bedeli olduğu gibi, herşeyin bir yeri ve zamanıda olmalı öyle değilmi...!!!!!

Ağzına Sağlık zamzam bunun üstüne ne söylenebilirki :)