insan kaynakları

Gönderen Konu: insan kaynakları  (Okunma sayısı 632 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesrinyildiz

• Yeni Kullanıcı
  • *
insan kaynakları
« : 30.11.2015, 20:33 »
merhaba arkadaşlar 2 aydır insan kaynakları departmanın da çalışıyorum 300 kişilik bir şirketin İK departmanına tek başıma bakıyorum ve muhtasarını bile ben veriyorum, iş hacmi ve ayrıntısı inanılmaz çok malum yıl sonu geldi İK mevzuatlar gereği çok değişken bir bölüm olduğu için sizlerin yardımına ihtiyacım var. Logo bordroyu kullanmayı da tam bilmiyorum. kendimi geliştirmem ve bordroyu daha iyi kullanmak için neler yapmalıyım.
« Son Düzenleme: 30.11.2015, 20:38 Gönderen: nesrinyildiz »

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: insan kaynakları
« Yanıtla #1 : 30.11.2015, 20:40 »
Merhaba,

ben bu yazınızda sadece bizlerin yardımına ihtiyacınız olduğunu anladım, başka bir şey anlamadım :)
talebiniz nedir?

Çevrimdışı nesrinyildiz

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 30.11.2015, 21:10 »
yeni yıla geçtiğimizde bordro da neler yapamam gerekiyor maaşlar değişecek maaşları tek tek kişilerin sicil kartına girip mi değiştireceğim ?

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 30.11.2015, 21:31 »
Merhaba Nesrin Hanım,

Bu konular için logo destek almış olduğunuz bayiden eğitim talebinde bulunmanız gerekmektedir,
bu konular forumda anlatılacak konular değildir çünkü her firmanın kendi yoğurt yeyişi vardır, anlatsakta  size göre yanlış olabilir yanlış yönlendirme yapmış oluruz.
Forum üzerinde bu bilgileri alabilirsiniz fakat bu kadar detay için ücretli üye olmanız gerekir, normal kullanıcıların kullandığı bu alanda vermiş olduğumuz bilgiler kısıtlıdır çünkü.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 30.11.2015, 21:36 »
http://www.logodestek.gen.tr/index.php?topic=15452.0

Bu linkten detayları görebilirsiniz

Çevrimdışı nesrinyildiz

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 30.11.2015, 21:41 »
doğrusu logo destek aldığımız firmayı da bilmiyorum. bi başıma bi dünya işe bakmaya çalışıyorum haliyle herşey yarım yamalak kalıyor. teşekkür ederim :)

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 30.11.2015, 21:44 »
Kabaca yardımcı olacak olursam (tabi tekrar söylüyorum, sizin iş akışınızı bilmediğimden yanlış olabilir)
Yeni yılda hiç bir değişiklik yoksa programa aynen devam edeceksiniz fakat parametreleri yeni kanunlar açıklanınca ona göre göncellemeniz gerekiyor.
maaş için ise işlemler Toplu maaş değişikliği var bunu yapabilirsiniz.